Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении состава областной комиссии по вопросам погашения задолженности по заработной плате (денежному обеспечению), пенсиям, стипендиям и другим социальным выплатам

Областная государственная администрация
Распоряжение от 24.03.2011 № 95
Утратил силу

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.03.2011 р. N 95

Про затвердження складу обласної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Запорізької обласної державної адміністрації
 від 19 березня 2012 року N 115)

Керуючись ст. 6 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" та у зв'язку з кадровими змінами в обласній державній адміністрації:

1. Затвердити склад обласної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, створеної розпорядженням голови облдержадміністрації від 13.10.2009 N 344 "Про створення обласної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, затвердження її складу та Положення про неї" (додається).

2 Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 28.05.2010 N 152 "Про затвердження складу обласної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат".

Опрос