Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств областного бюджета на частичную компенсацию субъектам малого предпринимательства расходов на участие в выставочных мероприятиях, в том числе в универсальной выставке "Покровская ярмарка" и Положения о работе комиссии по частичной компенсации субъектам малого предпринимательства расходов на участие в выставочных мероприятиях, в том числе в универсальной выставке "Покровская ярмарка"

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение, Порядок от 30.08.2010 № 280
Утратил силу

Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету на часткову компенсацію суб'єктам малого підприємництва витрат на участь у виставкових заходах, у тому числі в універсальній виставці "Покровський ярмарок" та Положення про роботу комісії з часткової компенсації суб'єктам малого підприємництва витрат на участь у виставкових заходах, у тому числі в універсальній виставці "Покровський ярмарок"

Розпорядження Запорізької обласної державної адміністрації
від 30 серпня 2010 року N 280

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Запорізькій області
7 вересня 2010 р. за N 28/1429

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Запорізької обласної державної адміністрації
 від 23 листопада 2011 року N 488)

Керуючись статтею 19 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Законами України "Про державну підтримку малого підприємництва", "Про Національну програму сприяння розвитку малого підприємництва в Україні", на виконання підпункту 4.3 Заходів щодо забезпечення розвитку малого підприємництва Комплексної програми розвитку малого підприємництва в Запорізькій області на 2009 - 2010 роки, затвердженої рішенням Запорізької обласної ради від 26.02.2009 N 2 (зі змінами та доповненнями):

1. Затвердити Порядок використання коштів обласного бюджету на часткову компенсацію суб'єктам малого підприємництва витрат на участь у виставкових заходах, у тому числі в універсальній виставці "Покровський ярмарок" (додається).

2. Затвердити Положення про роботу комісії з часткової компенсації суб'єктам малого підприємництва витрат на участь у виставкових заходах, у тому числі в універсальній виставці "Покровський ярмарок" (додається).

3. Запропонувати Запорізькій торгово-промисловій палаті, з метою виконання заходів з відстеження результативності дії цього розпорядження, забезпечити протягом року надання до Головного управління економіки Запорізької облдержадміністрації інформації про кількість суб'єктів господарювання та суб'єктів малого підприємництва, які брали участь у виставкових заходах, у тому числі в універсальній виставці "Покровський ярмарок".

4. Головному управлінню економіки Запорізької облдержадміністрації подати узагальнену інформацію про стан виконання цього розпорядження голові Запорізької обласної державної адміністрації до 30.01.2011.

Опрос