Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении состава конкурсной комиссии по вопросам определения поставщиков техники и сельскохозяйственных товаропроизводителей - получателей средств из государственного и областного бюджетов для частичной компенсации стоимости сложной сельскохозяйственной техники отечественного и иностранного производства

Областная государственная администрация
Распоряжение от 03.08.2010 № 250

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.08.2010 р. N 250

Про затвердження складу конкурсної комісії з питань визначення постачальників техніки та сільськогосподарських товаровиробників - одержувачів коштів з державного та обласного бюджетів для часткової компенсації вартості складної сільськогосподарської техніки вітчизняного та іноземного виробництва

Керуючись ст. 6 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", відповідно до рішення обласної ради від 26.04.2007 N 2 "Про програму розвитку зернового господарства Запорізької області на 2007 - 2011 роки" та у зв'язку з кадровими змінами:

1. Затвердити склад конкурсної комісії з питань визначення постачальників техніки та сільськогосподарських товаровиробників - одержувачів коштів з державного та обласного бюджетів для часткової компенсації вартості складної сільськогосподарської техніки вітчизняного та іноземного виробництва (далі - Комісія).

2. Виключити пп. 2, 3 розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11.05.2007 N 172 "Про створення та затвердження складу конкурсної комісії з питань визначення постачальника техніки та сільськогосподарських товаровиробників - одержувачів бюджетних коштів" (зі змінами та доповненнями).

3. Координацію роботи Комісії покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Фукса Г. Г.

Опрос