Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании координационного комитета облгосадминистрации по вопросам реализации Соглашения о сотрудничестве между Государственным агентством Украины по инвестициям и развитию, Запорожской областной государственной администрацией и Запорожским областным советом, утверждении его состава, утверждении Положения о нем

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 03.08.2010 № 249

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.08.2010 р. N 249

Про створення координаційного комітету облдержадміністрації з питань реалізації Угоди про співробітництво між Державним агентством України з інвестицій та розвитку, Запорізькою обласною державною адміністрацією та Запорізькою обласною радою, затвердження його складу, затвердження Положення про нього

Відповідно до п. 9 ст. 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою сприяння забезпеченню координації дій місцевих органів виконавчої влади щодо реалізації в області інвестиційних програм і проектів, стимулювання інвестиційного розвитку Запорізької області:

1. Утворити координаційний комітет облдержадміністрації з питань реалізації угоди про співробітництво між Державним агентством України з інвестицій та розвитку, Запорізькою обласною державною адміністрацією та Запорізькою обласною радою (далі - координаційний комітет).

2. Затвердити склад координаційного комітету (додається).

3. Затвердити Положення про координаційний комітет (додається).

4. Координацію діяльності координаційного комітету покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Кальцева В. Ф.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Б. Ф. Петров

Опрос