Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении состава представителей от государства в правление Запорожского областного отделения Фонда социального страхования по временной утрате трудоспособности

Областная государственная администрация
Распоряжение от 01.06.2010 № 156
Утратил силу

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.06.2010 р. N 156

Про затвердження складу представників від держави до правління Запорізького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Запорізької обласної державної адміністрації
 від 19 березня 2012 року N 114)

Керуючись Законом України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням", з метою забезпечення роботи правління Запорізького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та у зв'язку з кадровими змінами в обласній державній адміністрації:

1. Затвердити склад представників від держави до правління Запорізького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (додається).

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 21.06.2007 N 226 "Про затвердження складу представників від держави до правління Запорізького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності".

Опрос