Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и дополнений в решение двадцать восьмой сессии Запорожского городского совета от 24.12.2008 N 56 "Об оформлении земельных участков для расположения временных металлических сооружений (киосков, павильонов, гаражей, остановочных комплексов) и летних площадок в г. Запорожье"

Городской совет
Решение от 24.06.2009 № 81

ЗАПОРІЗЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

від 24.06.2009 р. N 81

Про внесення змін та доповнень до рішення двадцять восьмої сесії Запорізької міської ради від 24.12.2008 N 56 "Про оформлення земельних ділянок для розташування тимчасових металевих споруд (кіосків, павільйонів, гаражів, зупинкових комплексів) та літніх майданчиків в м. Запоріжжі"

Розглянувши подані матеріали Запорізька міська рада вирішила:

1. Внести зміни до рішення двадцять восьмої сесії Запорізької міської ради від 24.12.2008 N 56 "Про оформлення земельних ділянок для розташування тимчасових металевих споруд (кіосків, павільйонів, гаражів, зупинкових комплексів) та літніх майданчиків в м. Запоріжжі":

1.1. Пункти 1, 2, 4, рішення доповнити словами "без проведення аукціонів до моменту реалізації земельних ділянок шляхом аукціону у відповідності до генерального плану розвитку міста".

1.2. Пункт 3 рішення викласти в наступній редакції - "Надавати згоду на відведення вільних земельних ділянок для встановлення металевих гаражів інвалідам у відповідності до вимог рішення двадцятої сесії Запорізької міської ради від 28.01.2005 N 28 "Про містобудівну концепцію зберігання особистого автотранспорту в м. Запоріжжі" без проведення аукціонів до моменту реалізації земельних ділянок шляхом аукціону у відповідності до генерального плану розвитку міста.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос