Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об улучшении положения многодетных семей в Запорожской области

Областная государственная администрация
Распоряжение от 10.07.2008 № 252

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.07.2008 р. N 252

Про поліпшення становища багатодітних сімей у Запорізькій області

Керуючись статтею 22 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постановою Кабінету Міністрів України від 19.02.2007 N 244 "Про затвердження Державної програми підтримки сім'ї на період до 2010 року", з метою підтримки багатодітних сімей в усіх сферах життєдіяльності суспільства:

1. Затвердити заходи щодо поліпшення становища багатодітних сімей у Запорізькій області (далі - Заходи), що додаються.

2. Головному управлінню праці та соціального захисту населення та управлінням облдержадміністрації: охорони здоров'я; освіти і науки; культури і туризму, районним державним адміністраціям забезпечити виконання Заходів та інформувати про їх виконання управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації щокварталу до 5 числа місяця, що настає за звітним періодом. 

3. Рекомендувати міським головам міст обласного значення, Запорізькому обласному центру зайнятості, Запорізькому обласному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді забезпечити виконання пункту 2 цього розпорядження.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос