Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании комиссии по проведению инвентаризации собраний ассортиментных кабинетов и музеев, созданных в составе предприятий, учреждений и организаций, и утверждении ее состава

Областная государственная администрация
Распоряжение от 26.05.2008 № 192

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.05.2008 р. N 192

Про створення комісії з проведення інвентаризації зібрань асортиментних кабінетів і музеїв, які створені у складі підприємств, установ та організацій, і затвердження її складу

Керуючись ст. 16 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Законом України "Про музеї та музейну справу", постановою Кабінету Міністрів України від 20.07.2000 N 1147 "Про затвердження Положення про Музейний фонд України" та з метою збереження національного культурного надбання:

1. Створити комісію з проведення інвентаризації зібрань асортиментних кабінетів і музеїв, які створені у складі підприємств, установ та організацій, що є державною частиною Музейного фонду України.

2. Затвердити склад комісії з проведення інвентаризації зібрань асортиментних кабінетів і музеїв, які створені у складі підприємств, установ та організацій (далі - комісія), що додається.

3. Комісії з'ясувати стан і умови збереження художніх виробів і до 30.12.2008 надати голові обласної державної адміністрації висновок щодо можливості передачі їх до відповідних музеїв як національну культурну спадщину.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос