Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об осуществлении торговой деятельности на предприятиях мелкорозничной торговой сети по продаже шаурмы, хот-догов и пр.

Исполком городского совета
Решение от 26.07.2007 № 280
Утратил силу

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 26.07.2007 р. N 280

Про здійснення торговельної діяльності на підприємствах дрібно-роздрібної торговельної мережі з продажу шаурми, хот-догів тощо

Рішення втратило чинність
(згідно з рішенням Запорізької міської ради
 від 24 червня 2009 року N 41)

З метою додержання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 15.10.2003 N 1631 "Про затвердження Порядку видачі дозволів Державним комітетом з нагляду за охороною праці та його територіальними органами" (п. 12 додатка 1 "Перелік робіт підвищеної небезпеки" та п. 13 додатка 2 "Перелік об'єктів, машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки"), Правил безпеки систем газопостачання України, затверджених наказом Держгірпромнагляду від 01.10.97 N 254, п. 7.3.1.1 Правил охорони праці на підприємствах громадського харчування, затверджених наказом Держгірпромнагляду від 25.06.96 N 107, з урахуванням даних статистики щодо збільшення протягом останнього часу по країні нещасних випадків, пов'язаних з використанням газових балонів при виготовленні продукції власного виробництва в кіосках з продажу шаурми, хот-догів тощо, виконавчий комітет Запорізької міської ради вирішив:

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос