Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении мер по поддержке семьи в Запорожской области на период до 2010 года

Областная государственная администрация
Распоряжение от 26.03.2007 № 111
редакция действует с 10.01.2008

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.03.2007 р. N 111

Про затвердження заходів щодо підтримки сім'ї в Запорізькій області на період до 2010 року

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Запорізької обласної державної адміністрації
 від 10 січня 2008 року N 4

Керуючись статтями 6, 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19.02.2007 N 244 "Про затвердження Державної програми підтримки сім'ї на період до 2010 року", з метою підтримки сім'ї в усіх сферах життєдіяльності суспільства:

1. Затвердити заходи щодо підтримки сім'ї в Запорізькій області на період до 2010 року (далі - Заходи), що додаються.

2. Структурним підрозділам облдержадміністрації, районним державним адміністраціям забезпечити виконання Заходів та інформувати про їх виконання управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації раз на півроку до 20 числа місяця, що настає за звітним періодом.

3. Рекомендувати міськвиконкомам міст обласного значення, Запорізькому обласному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Запорізькому обласному центру соціально-психологічної допомоги, представництву Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва в Запорізькій області, державній організації "Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області", управлінню МВС України в Запорізькій області, Запорізькому обласному управлінню юстиції та вищим навчальним закладам Запорізької області забезпечити виконання пункту 2 цього розпорядження.

4. Управлінню у справах молоді та спорту облдержадміністрації узагальнювати матеріали про хід виконання Заходів та подавати раз на рік інформацію Міністерству у справах сім'ї, молоді та спорту України до 30 числа місяця, що настає за звітним періодом.

Опрос