Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении состава Территориальной (областной) межведомственной аттестационной комиссии по аттестации аварийно-спасательных служб и спасателей

Областная государственная администрация
Распоряжение от 26.01.2007 № 18
Утратил силу

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.01.2007 р. N 18

Про затвердження складу Територіальної (обласної) міжвідомчої атестаційної комісії з атестації аварійно-рятувальних служб та рятувальників

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Запорізької обласної державної адміністрації
від 7 лютого 2012 року N 37)

Керуючись Законом України "Про аварійно-рятувальні служби" та наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 19.06.2003 N 201 "Про затвердження Порядку атестації аварійно-рятувальних служб та рятувальників", який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 24.07.2003 за N 640/7961, зі змінами та доповненнями, з метою організації роботи Територіальної (обласної) міжвідомчої атестаційної комісії з атестування рятувальників:

1. Затвердити склад Територіальної (обласної) міжвідомчої атестаційної комісії з атестації аварійно-рятувальних служб та рятувальників (далі - комісія), додається.

2. З метою планової роботи комісії головам райдержадміністрацій, Головному управлінню МНС України в Запорізькій області щорічно до 10 лютого надавати дані голові комісії про аварійно-рятувальні служби, які підлягають атестації.

3. Рекомендувати міським головам міст обласного значення здійснити заходи, передбачені в п. 2 цього розпорядження.

Опрос