Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании наблюдательной комиссии при областной государственной администрации, утверждении ее состава и Положения о ней

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 14.06.2006 № 251
Утратил силу

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.06.2006 р. N 251

Про створення спостережної комісії при обласній державній адміністрації, затвердження її складу та Положення про неї

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Запорізької обласної державної адміністрації
 від 19 травня 2010 року N 138)

Керуючись ст. 25 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постановами Кабінету Міністрів України від 01.04.2004 N 429 "Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах", від 30.08.2004 N 1133 "Про затвердження Державної програми соціальної адаптації осіб, звільнених з місць позбавлення волі, на 2004 - 2006 роки", з метою забезпечення громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених, надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання, сприяння органам і установам виконання покарань у виправленні та ресоціалізації засуджених і створення належних умов для їх тримання:

1. Створити спостережну комісію при обласній державній адміністрації (далі - спостережна комісія).

2. Затвердити склад спостережної комісії (додається).

3. Затвердити Положення про спостережну комісію (додається).

4. Зобов'язати голів районних державних адміністрацій та рекомендувати міським головам міст обласного значення розробити Положення про спостережну комісію на підставі вищезазначеної постанови Кабінету Міністрів України.

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 02.07.2004 N 272 "Про спостережну комісію обласної державної адміністрації".

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Фролова М. О.

Опрос