Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Регламенте работы Запорожской областной государственной администрации

Областная государственная администрация
Распоряжение, Регламент от 20.01.2000 № 18

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.01.2000 р. N 18

Про Регламент роботи Запорізької обласної державної адміністрації

1. Затвердити Регламент роботи Запорізької обласної державної адміністрації згідно з додатком та ввести його в дію з 15.01.2000.

2. Першому заступнику, заступникам голови та керівникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації організувати роботу по впровадженню в практичну діяльність вимог Регламенту.

3. Зобов'язати заступника голови обласної державної адміністрації, керівника апарату Гунька В. В. довести вимоги Регламенту до керівників управлінь та структурних підрозділів обласної державної адміністрації. Керівникам зазначених управлінь та структурних підрозділів довести вимоги до кожного працівника.

4. Запропонувати головам райдержадміністрацій, міським головам міст обласного значення внести зміни в діючі регламенти роботи райдержадміністрацій та міськвиконкомів з метою їх приведення у відповідність з Типовим регламентом місцевої державної адміністрації, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 11.12.99 N 2263.

5. Контроль за виконанням вимог Регламенту покласти на заступника голови обласної державної адміністрації, керівника апарату Гунька В. В.

 

Голова обласної
державної адміністрації
 

 
В. О. Куратченко
 

 

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос