Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании специализированных межрайонных центров и отделений

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 31.01.2000 № 43
Утратил силу

Про утворення спеціалізованих міжрайонних центрів і відділень

Розпорядження Запорізької обласної державної адміністрації
від 31 січня 2000 року N 43

Зареєстровано в Запорізькому обласному управлінні юстиції
15 лютого 2000 р. за N 7/501

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Запорізької обласної державної адміністрації
 від 14 квітня 2005 року N 117)

За останні роки в області значно погіршились основні показники здоров'я населення. Зберігається високий рівень загальної смертності, де перше місце займає смертність від серцево-судинних захворювань, друге - онкологічні захворювання, третє - смертність від травм і отруєнь. Виріс рівень загальної смертності серед осіб працездатного віку на 20 відсотків. Серед загальних причин соціально-економічного характеру, що впливають на показники здоров'я населення, значну роль відіграють і недоліки в організації надання хворим спеціалізованої медичної допомоги, в першу чергу - жителям сільських районів. 

У зв'язку з вищезазначеним, керуючись статтею 22 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" та з метою покращання якості надання спеціалізованої медичної допомоги жителям села: 

1. Запропонувати головам райдержадміністрацій, міським головам міст обласного підпорядкування разом з завідуючими міських відділів охорони здоров'я, головними лікарями районів, головними лікарями лікувально-профілактичних закладів області здійснити заходи щодо утворення міжрайонних спеціалізованих центрів і відділень та закріпити жителів районів, які будуть отримувати в них спеціалізовану медичну допомогу згідно з додатком.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос