Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании региональной комиссии по оценке и проведению предварительного конкурсного отбора проектов, которые могут реализоваться за счет средств субвенций из государственного бюджета местным бюджетам на реализацию программы "Состоятельная школа для лучших результатов"

Областная государственная администрация
Распоряжение от 11.03.2020 № 184

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11.03.2020 р. N 184

Про утворення регіональної комісії з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію програми "Спроможна школа для кращих результатів"

Відповідно до статей 6, 13, 18 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постанови Кабінету Міністрів України від 12.02.2020 N 100 "Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію програми "Спроможна школа для кращих результатів" та з метою забезпечення реалізації проєктів, що можуть фінансуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію програми "Спроможна школа для кращих результатів":

1. Утворити регіональну комісію з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію програми "Спроможна школа для кращих результатів" та затвердити її склад згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Рогову В. Б.

Опрос