Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об итогах работы городского хозяйства в осенне-зимний период 2018 - 2019 годов и задачах по подготовке к новому осенне-зимнему периоду 2019 - 2020 годов

Исполком городского совета
Решение от 08.05.2019 № 414

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

РІШЕННЯ

від 08.05.2019 р. N 414

Про підсумки роботи міського господарства в осінньо-зимовий період 2018 - 2019 років та завдання з підготовки до нового осінньо-зимового періоду 2019 - 2020 років

Заслухавши інформації про підсумки роботи міського господарства в осінньо-зимовий період 2018 - 2019 років та розглянувши завдання з підготовки міського господарства до роботи в наступному періоді 2019 - 2020 років, виконавчий комітет міської ради зазначає, що управліннями міської ради, комунальними підприємствами, організаціями, установами забезпечено належне санітарне і технічне утримання об'єктів міського господарства та безаварійне функціонування міської інженерно-транспортної інфраструктури.

Забезпечувався якісний та на належному рівні температурний режим в установах соціально-культурного призначення, у лікарнях, закладах освіти та інших закладах, що відповідало санітарним нормам. Аварійних ситуацій, що могли призвести до порушення температурного режиму, не виникало.

Виявлені недоліки у забезпеченні безперебійної роботи міського житлово-комунального господарства та об'єктів соціальної сфери своєчасно усунені службами спеціалізованих підприємств, комунальними підприємствами вжито необхідних заходів щодо недопущення подібних аварійних ситуацій в майбутньому.

Залишаються не вирішеними та проблемними питання щодо розрахунків комунальних підприємств "Житомиртеплокомуненерго" Житомирської міської ради та "Житомирводоканал" Житомирської міської ради за спожитий природний газ та електричну енергію відповідно звітності.

Враховуючи зазначене вище, з метою забезпечення належної підготовки об'єктів міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2019 - 2020 років, керуючись статтею 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Інформацію про підсумки роботи міського господарства в осінньо-зимовий період 2018 - 2019 років та розрахунки за енергоносії взяти до відома.

2. Затвердити оперативний міський штаб з питань підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2019 - 2020 років у складі згідно з додатком 1.

3. Оперативному міському штабу з розгляду питань підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2019 - 2020 років забезпечити постійний контроль за підготовкою підприємств, установ і організацій, міського господарства до нового осінньо-зимового періоду.

Опрос