Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об установлении тарифов на платные медицинские услуги, предоставляемые коммунальным предприятием "Профілактика" Житомирского городского совета

Исполком городского совета
Решение от 06.03.2019 № 204

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 06.03.2019 р. N 204

Про встановлення тарифів на платні медичні послуги, що надаються комунальним підприємством "Профілактика" Житомирської міської ради

Розглянувши звернення комунального підприємства "Профілактика" Житомирської міської ради про встановлення тарифів на платні медичні послуги та відповідно до статті 28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про ціни і ціноутворення", постанови Кабінету Міністрів України від 17.09.96 N 1138 "Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров'я та вищих медичних навчальних закладах", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Встановити тарифи на платні медичні послуги, що надаються комунальним підприємством "Профілактика" Житомирської міської ради із 01 березня 2019 року, згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету міської ради від 26.04.2017 N 395 "Про встановлення тарифів на платні медичні послуги, що надаються комунальним підприємством "Профілактика" Житомирської міської ради", з дати введення в дію тарифів, встановлених даним рішенням.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов'язків.

Опрос