Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении условий проведения конкурса по перевозке пассажиров на автобусном маршруте общего пользования в г. Житомире

Исполком городского совета
Условия, Решение от 06.05.2015 № 247

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 06.05.2015 р. N 247

Про затвердження умов проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування у м. Житомирі

Відповідно до статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про автомобільний транспорт", постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 N 1081 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування", постанови Кабінету Міністрів України від 18.02.97 року N 176 "Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити умови проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування у м. Житомирі згідно з додатком.

2. Покласти функції організації пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування у м. Житомирі на управління транспорту і зв'язку міської ради.

3. Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету N 517 від 18.08.2011 року "Про затвердження умов проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в м. Житомирі".

Опрос