Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении мер по экономному и рациональному использованию бюджетных средств и организации исполнения городского бюджета в 2015 году

Исполком городского совета
Решение от 15.04.2015 № 204

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 15.04.2015 р. N 204

Про затвердження заходів щодо економного і раціонального використання бюджетних коштів та організації виконання міського бюджету в 2015 році

Відповідно до статті 28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", постанови Кабінету Міністрів України від 01.03.2014 N 65 "Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету" виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити Заходи щодо економного і раціонального використання бюджетних коштів та організації виконання міського бюджету в 2015 році згідно з додатком.

2. Директорам департаментів, начальникам управлінь, відділів та служби міської ради, керівникам комунальних підприємств забезпечити виконання зазначених заходів, про що інформувати департамент бюджету та фінансів міської ради щоквартально до 15 числа місяця, наступного за звітним кварталом, та за підсумками року до 20 січня 2016 року.

3. Рекомендувати Державній податковій інспекції у місті Житомирі щоквартально до 15 числа місяця, наступного за звітним кварталом, та за підсумками року до 20 січня 2016 року надавати департаменту бюджету та фінансів міської ради інформацію щодо виконання завдань, передбачених цими заходами.

4. Департаменту бюджету та фінансів міської ради щоквартально та за підсумками року надавати на розгляд виконавчого комітету Житомирської міської ради узагальнений звіт про виконання міського бюджету.

Опрос