Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О временных удостоверениях ребенка из многодетной семьи

Исполком городского совета
Решение от 17.09.2014 № 406

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 17.09.2014 р. N 406

Про тимчасові посвідчення дитини з багатодітної сім'ї

Відповідно до ст. 19 Закону України "Про охорону дитинства", Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту багатодітних сімей", постанови Кабінету Міністрів України від 02.03.2010 N 209 "Деякі питання виготовлення і видачі посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім'ї" (зі змінами) у зв'язку з тим, що департамент сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації не проводить видачу бланків посвідчень дитини з багатодітної сім'ї через їх відсутність та з метою недопущення порушення прав дітей з багатодітної сім'ї на отримання пільг гарантованих законодавством, та відповідно до статей 32, 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради забезпечити видачу тимчасових посвідчень дитини з багатодітної сім'ї відповідно до зразка, що додається.

2. Визначити відповідальними особами за видачу, облік тимчасових посвідчень дитини з багатодітної сім'ї начальника управління у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради, заступника начальника управління, начальника відділу у справах сім'ї та молоді, спеціаліста І категорії відділу у справах сім'ї та молоді управління у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради.

Опрос