Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении состава комиссии по определению субъектов оценочной деятельности для оценки земельных участков несельскохозяйственного назначения, на которых расположены объекты недвижимого имущества

Городской совет
Решение от 18.06.2014 № 718

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Тридцять шоста сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 18.06.2014 р. N 718

Про затвердження складу комісії по визначенню суб'єктів оціночної діяльності для оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких розташовані об'єкти нерухомого майна

В зв'язку із зміною місця роботи і вибуттям зі складу комісії по визначенню суб'єктів оціночної діяльності для оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення на яких розташовані об'єкти нерухомого майна члена цієї комісії, відповідно до ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", постанови Кабінету Міністрів України від 22.04.2009 N 381 "Про затвердження Порядку здійснення розрахунків з розстроченням платежу за придбання земельної ділянки державної та комунальної власності", рішення Житомирської міської ради від 21.11.2007 N 439 "Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності для оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких розташовані об'єкти нерухомого майна" (з наступними змінами та доповненнями) міська рада вирішила:

1. Затвердити новий склад комісії по визначенню суб'єктів оціночної діяльності для оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення на яких розташовані об'єкти нерухомого майна згідно з додатком. У разі вибуття члена комісії його місце займає особа, яка призначена на посаду.

2. Вважати таким, що втратило чинність, рішення Житомирської міської ради від 11.07.2013 N 585.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до покладених повноважень та на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Опрос