Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О согласовании Программы содействия информационно-коммуникационной поддержке, координации и контролю предприятий, учреждений, организаций города, задействованных в жизнеобеспечении населения г. Житомира на 2014 - 2016 годы

Исполком городского совета
Программа, Решение от 05.02.2014 № 35

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 05.02.2014 р. N 35

Про погодження Програми сприяння інформаційно-комунікаційній підтримці, координації та контролю підприємств, установ, організацій міста, задіяних в життєзабезпеченні населення м. Житомира на 2014 - 2016 роки

З метою забезпечення оперативного розгляду звернень громадян міста, отримання та розподіл об'єктивної інформації від оперативно-чергових служб, покращення діяльності підприємств, установ міста та координація їх роботи, а також підвищення рівня оперативної готовності сил та засобів міста на надзвичайні ситуації, ефективного вирішення питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності населення в м. Житомирі у 2014 - 2016 роках, з використанням сучасних інформаційно-технічних засобів, відповідно до статей 27, 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Погодити Програму сприяння інформаційно-комунікаційній підтримці, координації та контролю підприємств, установ, організацій міста, задіяних в життєзабезпеченні населення м. Житомира на 2014 - 2016 роки, згідно з додатком та внести на затвердження міської ради.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кропивницького В. М.

 

Міський голова

В. М. Дебой

 

Опрос