Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о порядке установления режима работы объектов торговли, заведений ресторанного хозяйства и сферы услуг на территории г. Житомира

Исполком городского совета
Положение, Решение от 16.10.2013 № 491
редакция действует с 06.09.2017

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 16.10.2013 р. N 491

Про затвердження Положення про порядок встановлення режиму роботи об'єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг на території м. Житомира

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
рішеннями виконавчого комітету Житомирської міської ради
 від 20 серпня 2014 року N 343
,
від 6 вересня 2017 року N 801

З метою забезпечення громадського правопорядку та недопущення порушення звукового режиму закладами торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг відповідно до ст. 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити Положення про порядок встановлення режиму роботи об'єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг на території м. Житомира згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету міської ради від 15.12.2011 N 738 "Про затвердження Положення про порядок встановлення режиму роботи об'єктів торгівлі та сфери послуг на території м. Житомира".

3. Уповноважити заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу обов'язків на підписання інформаційного листа-заяви про встановлення режиму роботи об'єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг на території м. Житомира в денний час.

(пункт 3 у редакції рішення виконавчого комітету
 Житомирської міської ради від 20.08.2014 р. N 343)

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу обов'язків.

Опрос