Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в решение горисполкома от 09.10.2008 N 709 "Об утверждении Перечня услуг по содержанию домов и сооружений и придомовых территорий в г. Житомире, право на осуществление которых приобретается на конкурсных основах, и Порядка проведения конкурса по предоставлению услуг по содержанию домов и сооружений и придомовых территорий"

Исполком городского совета
Решение от 17.07.2013 № 335
редакция действует с 21.08.2013

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 17.07.2013 р. N 335

Про внесення змін до рішення міськвиконкому від 09.10.2008 N 709 "Про затвердження Переліку послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в м. Житомирі, право на здійснення яких виборюється на конкурсних засадах, та Порядку проведення конкурсу з надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій"

Із змінами і доповненнями, внесеними
 рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради
 від 21 серпня 2013 року N 412

У зв'язку з вибуттям окремих членів міської комісії з проведення конкурсу на право надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в. м. Житомирі та відповідно ст. 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити склад міської комісії з проведення конкурсу на право надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в м. Житомирі згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратив чинність, п. 1.3 рішення виконавчого комітету міської ради від 09.10.2008 N 709 "Про затвердження Переліку послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в м. Житомирі, право на здійснення яких виборюється на конкурсних засадах, та Порядку проведення конкурсу з надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій".

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кропивницького В. М.

Опрос