Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании рабочей группы по определению и решению проблем беспризорных животных в г. Житомире

Исполком городского совета
Решение от 03.07.2013 № 302

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 03.07.2013 р. N 302

Про створення робочої групи щодо визначення та розв'язання проблем безпритульних тварин в м. Житомирі

З метою ефективного вирішення питання поводження з безпритульними тваринами в м. Житомирі та відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про захист тварин від жорстокого поводження", "Про тваринний світ", "Про охорону навколишнього природного середовища", "Про ветеринарну медицину", "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", "Про захист населення від інфекційних хвороб" та нормативно-правовими актами "Ветеринарно-санітарні вимоги до утримання тварин у притулках", затверджений наказом Державного комітету ветеринарної медицини України від 15.10.2010 N 438, "Про затвердження Положення про притулок для тварин", Положення про притулок для тварин, затверджені наказом Державного комітету ветеринарної медицини України від 15.10.2010 N 439, "Про затвердження Порядку проведення заходів, необхідних для скорочення чисельності тварин, які становлять небезпеку", затверджений наказом Міністерства охорони навколишнього середовища України від 28.09.2010 N 425, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити склад робочої групи щодо визначення та розв'язання проблем безпритульних тварин в м. Житомирі, згідно з додатком.

2. Вважати таким, що втратило чинність, розпорядження міського голови від 15.06.2012 N 313 "Про створення робочої групи щодо визначення та розв'язання проблем безпритульних тварин в м. Житомирі".

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом повноважень.

Опрос