Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании городской рабочей группы по вопросам подготовки, популяризации и проведения реформы местного самоуправления и территориальной организации власти в Украине

Исполком городского совета
Решение от 19.06.2013 № 269

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 19.06.2013 р. N 269

Про створення міської робочої групи з питань підготовки, популяризації та проведення реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

На виконання рішення Ради регіонів від 21.03.2013 року і розпорядження голови облдержадміністрації від 03.04.2013 року про створення обласної робочої групи та з метою реалізації положень Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Створити міську робочу групу з питань підготовки, популяризації та проведення реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні у складі згідно з додатком.

2. Міській робочій групі з питань підготовки, популяризації та проведення реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні розробити та затвердити Порядок роботи та проводити свою діяльність у відповідності до чинного законодавства з метою реалізації положень вказаної Концепції.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно розподілу обов'язків.

Опрос