Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств городского бюджета на финансовую поддержку общественным организациям инвалидов и ветеранов, мероприятия по посещению воинских погребений и воинских памятников и по увековечению Победы в Великой Отечественной войне 1941 - 1945 годов

Исполком городского совета
Порядок, Решение от 11.06.2013 № 223
Утратил силу

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 11.06.2013 р. N 223

Про затвердження Порядку використання коштів міського бюджету на фінансову підтримку громадським організаціям інвалідів та ветеранів, заходи з відвідування військових поховань і військових пам'ятників та з увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 - 1945 років

Рішення втратило чинність
(згідно з рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради
 від 6 вересня 2017 року N 830)

З метою посилення ролі громадських організацій ветеранів та інвалідів міста Житомира, які опікуються питаннями соціального захисту населення, відповідно до статті 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Бюджетного кодексу України, статті 20 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", статті 13 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні", постанови Кабінету Міністрів України від 07.03.2012 року N 176 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на фінансову підтримку громадських організацій інвалідів та ветеранів, заходи з відвідування військових поховань і військових пам'ятників та з увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 - 1945 років" виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити Порядок використання коштів міського бюджету на фінансову підтримку громадським організаціям інвалідів та ветеранів, заходи з відвідування військових поховань і військових пам'ятників та з увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 - 1945 років, що додається.

2. Вважати таким, що втратило чинність, рішення міськвиконкому від 10.02.2011 N 78 "Про затвердження Порядку використання коштів міського бюджету для надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів, ветеранів".

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Опрос