Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении I этапа программы регулирования численности беспризорных животных в г. Житомире на 2012 год

Городской совет
Программа, Решение от 24.04.2012 № 371

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Дванадцята сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 24.04.2012 р. N 371

Про затвердження I етапу програми регулювання чисельності безпритульних тварин в м. Житомирі на 2012 рік

З метою ефективного вирішення питання поводження з безпритульними тваринами в м. Житомирі та відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про захист тварин від жорстокого поводження", "Про тваринний світ", "Про охорону навколишнього природного середовища", "Про ветеринарну медицину", "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", "Про захист населення від інфекційних хвороб" та нормативно-правових актів: Ветеринарно-санітарні вимоги до утримання тварин у притулках, затверджений наказом Державного комітету ветеринарної медицини України від 15.10.2010 N 438, Положення про притулок для тварин, затверджений наказом Державного комітету ветеринарної медицини України від 15.10.2010 N 439, Порядок проведення заходів, необхідних для скорочення чисельності тварин, які становлять небезпеку, затверджений наказом Міністерства охорони навколишнього середовища України від 28.09.2010 N 425, враховуючи рекомендації Погоджувальної ради, міська рада вирішила:

1. Затвердити І етап цільової програми регулювання чисельності безпритульних тварин в м. Житомирі на 2012 рік, згідно з додатком.

2. Управлінню по зв'язках з громадськістю міської ради (начальник Білобровець О. М.) розмістити дане рішення на сайті міської ради та в засобах масової інформації.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Боровця М. П.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос