Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации оплачиваемых общественных работ в г. Житомире на 2012 год

Исполком городского совета
Перечень, Решение от 15.12.2011 № 733
Утратил силу

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 15.12.2011 р. N 733

Про організацію оплачуваних громадських робіт в м. Житомирі на 2012 рік

Рішення втратило чинність
(згідно з рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради
 від 7 серпня 2013 року N 387)

Рішення знято з контролю як виконане
(згідно з рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради
 від 18 грудня 2013 року N 621)

З метою надання додаткової соціальної підтримки та забезпечення тимчасової зайнятості осіб, які втратили роботу і заробіток, відповідно до статті 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та статті 23 Закону України "Про зайнятість населення", Положення про порядок організації та проведення оплачуваних громадських робіт, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2008 р. N 839, із змінами та доповненнями, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Визначити види робіт, що мають суспільно корисну спрямованість, відповідають потребам міста та сприяють його соціальному розвитку, можуть застосовуватись для організації оплачуваних громадських робіт з метою забезпечення тимчасової зайнятості населення, передусім осіб, зареєстрованих в центрі зайнятості, як безробітні, та затвердити їх перелік згідно з додатком 1.

2. Затвердити перелік пріоритетних видів оплачуваних громадських робіт, що забезпечували б тимчасову зайнятість населення, передусім осіб, зареєстрованих в центрі зайнятості, як безробітні, згідно з додатком 2.

3. Організувати проведення оплачуваних громадських робіт на підприємствах міської комунальної власності та на інших підприємствах, організаціях, установах міста на підставі укладених договорів у відповідності до затвердженого переліку видів оплачуваних громадських робіт.

4. Здійснювати фінансування оплачуваних громадських робіт:

4.1. За рахунок коштів роботодавців.

Опрос