Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о порядке установления режима работы объектов торговли и сферы услуг на территории г. Житомира

Исполком городского совета
Положение, Решение от 15.12.2011 № 738
Утратил силу

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 15.12.2011 р. N 738

Про затвердження Положення про порядок встановлення режиму роботи об'єктів торгівлі та сфери послуг на території м. Житомира

Рішення втратило чинність
(згідно з рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради
 від 16 жовтня 2013 року N 491)

Відповідно до Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" (зі змінами та доповненнями), Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 N 833 (зі змінами та доповненнями), Правил роботи закладів (підприємств) ресторанного господарства, затверджених наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 24.07.2002 N 219 (зі змінами та доповненнями), Правил побутового обслуговування населення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 16.05.94 N 313 (зі змінами та доповненнями, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити Положення про порядок встановлення режиму роботи об'єктів торгівлі та сфери послуг на території м. Житомира згідно з додатком.

2. Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету міської ради від 20.10.2005 N 680 "Про затвердження Положення про видачу дозволу на розміщення об'єктів торгівлі".

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Закусило П. І.

 

Міський голова

В. М. Дебой

Опрос