Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении формы листа-прохождения разрешительной процедуры сектору - разрешительный центр департамента экономического развития городского совета

Исполком городского совета
Решение от 01.12.2011 № 708

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 01.12.2011 р. N 708

Про затвердження форми листа-проходження дозвільної процедури сектору - дозвільний центр департаменту економічного розвитку міської ради

На підставі підпунктів 2.2, 2.8 пункту 2 розділу V Положення про державного адміністратора та порядок його взаємодії з місцевими дозвільними органами, суб'єктами господарювання, затвердженого наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва від 05.12.2005 р. N 116 (зі змінами і доповненнями) та відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити форму листа-проходження дозвільної процедури сектору - дозвільний центр департаменту економічного розвитку міської ради згідно додатка.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Закусило П. І.

Опрос