Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении состава комиссии по вопросам определения и возмещения убытков, причиненных территориальной общине г. Житомира вследствие нарушения земельного законодательства

Городской совет
Решение от 03.03.2011 № 98

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Третя сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 03.03.2011 р. N 98

Про затвердження складу комісії з питань визначення та відшкодування збитків, заподіяних територіальній громаді м. Житомира внаслідок порушення земельного законодавства

В зв'язку із зміною місця роботи і вибуттям зі складу комісії з питань визначення та відшкодування збитків, заподіяних територіальній громаді м. Житомира внаслідок порушення земельного законодавства окремих членів цієї комісії, відповідно ст. 33 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Земельного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 19 квітня 1993 року N 284 "Про визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам" міська рада вирішила:

1. Затвердити новий склад комісії з питань визначення та відшкодування збитків, заподіяних територіальній громаді м. Житомира внаслідок порушення земельного законодавства згідно з додатком.

2. Вважати таким, що втратили чинність, рішення Житомирської міської ради від 06.11.2009 р. N 1086 та додаток до цього рішення.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семенець Г. В. та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Опрос