Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о предоставлении и упорядочении адресов топонимических объектов на территории города Житомира

Городской совет
Положение, Решение от 03.03.2011 № 78

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Третя сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 03.03.2011 р. N 78

Про затвердження Положення про надання та впорядкування адрес топонімічних об'єктів на території міста Житомира

У зв'язку з необхідністю упорядкування адресного простору міста, забезпечення інформаційних потреб органів місцевого самоврядування і державної влади, комунальних підприємств, установ, організацій та фізичних осіб про об'єкти та явища міської території, що відображаються на картографічних матеріалах і містяться в базах геопросторових даних, необхідністю проведення аналізу існуючого стану забудови, відповідно до Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про основи містобудування", "Про планування і забудову територій", "Про архітектурну діяльність", міська рада вирішила:

1. Затвердити Положення про надання та впорядкування адрес топонімічних об'єктів, що додається.

2. Управлінню містобудування, архітектури та дизайну міського середовища Житомирської міської ради при здійсненні діяльності дотримуватись названого Положення, вести контроль за змінами адрес топонімічних об'єктів в місті Житомирі з обов'язковим поповненням бази містобудівного кадастру.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семенець Г. В.

Опрос