Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении состава комиссии по определению потерь транспортных предприятий на льготный проезд отдельных категорий граждан для осуществления расчетов городского бюджета за счет соответствующей субвенции из государственного бюджета

Исполком городского совета
Решение от 13.01.2011 № 13
Утратил силу

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 13.01.2011 р. N 13

Про затвердження складу комісії з визначення втрат транспортних підприємств на пільговий проїзд окремих категорій громадян для здійснення розрахунків міського бюджету за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету

Рішення втратило чинність
(згідно з рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради
 від 15 вересня 2011 року N 560)

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 23.03.2006 N 110 "Про затвердження порядку обліку витрат транспортних підприємств на пільговий проїзд окремих категорій громадян для здійснення розрахунків місцевих бюджетів за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету" та на підставі статті 28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити склад комісії з визначення втрат транспортних підприємств на пільговий проїзд окремих категорій громадян для здійснення розрахунків міського бюджету за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Заінчковського І. А.

Опрос