Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Перечня административных услуг, предоставляемых исполнительными органами Житомирского городского совета во время осуществления собственных (самоуправляемых) полномочий и коммунальными предприятиями, учреждениями и организациями

Исполком городского совета
Перечень, Решение от 24.09.2009 № 637
редакция действует с 18.01.2012

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 24.09.2009 р. N 637

Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що надаються виконавчими органами Житомирської міської ради під час здійснення власних (самоврядних) повноважень та комунальними підприємствами, установами і організаціями

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
рішеннями виконавчого комітету Житомирської міської ради
 від 11 лютого 2010 року N 86
,
 від 18 січня 2012 року N 30

З метою удосконалення надання адміністративних послуг населенню і суб'єктам господарювання, на виконання Указу Президента України від 03.07.2009 N 508/2009 "Про заходи із забезпечення додержання прав фізичних та юридичних осіб щодо одержання адміністративних (державних) послуг" та відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити Перелік адміністративних послуг, що надаються виконавчими органами Житомирської міської ради під час здійснення власних (самоврядних) повноважень та комунальними підприємствами, установами і організаціями згідно з додатком.

2. Керівникам виконавчих органів міської ради та комунальних підприємств, установ, організацій постійно здійснювати контроль за якістю надання адміністративних послуг.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гундича І. П., Заінчковського І. А., Кругляка Е. Б., Старинця О. І., керуючого справами міськвиконкому Гришка М. М.

Опрос