Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и дополнений в Технологические схемы пропуска через государственную границу лиц, транспортных средств, грузов и другого имущества в пунктах пропуска для автомобильного сообщения "Виступовичі", "Вільча", "Майдан-Копищанський"

Таможня, Пограничный отряд
Приказ от 18.05.2009 № 428/189

Про внесення змін та доповнень до Технологічних схем пропуску через державний кордон осіб, транспортних засобів, вантажів та іншого майна в пунктах пропуску для автомобільного сполучення "Виступовичі", "Вільча", "Майдан-Копищанський"

Наказ Житомирського прикордонного загону,
Житомирської митниці
від 18 травня 2009 року N 428/189

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Житомирській області
22 липня 2009 р. за N 55/962

В зв'язку із втратою чинності додатка 2 до Порядку справляння єдиного збору у пунктах пропуску через державний кордон, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2002 N 1569, відповідно до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 9 липня 2008 N 636 та у зв'язку із введенням у дію вагового комплексу, що належить Службі міжнародних автомобільних перевезень у міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення "Виступовичі", наказуємо:

1. Затвердити Зміни до технологічних схем, затверджених спільним наказом Житомирського прикордонного загону та Житомирської митниці від 18 вересня 2008 N 876/401, зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Житомирській області 13 жовтня 2008 за N 57/860:

1.1. Технологічної схеми пропуску через Державний кордон України осіб, транспортних засобів, вантажів та іншого майна в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення "Виступовичі" (додається), яка зареєстрована в Головному управлінні юстиції у Житомирській області 13 жовтня 2008 за N 57/860.

1.2. Технологічної схеми пропуску через Державний кордон України осіб, транспортних засобів, вантажів та іншого майна в міждержавному пункті пропуску для автомобільного сполучення "Вільча" (додається), яка зареєстрована в Головному управлінні юстиції у Житомирській області 13 жовтня 2008 за N 58/861.

1.3. Технологічної схеми пропуску через Державний кордон України осіб, транспортних засобів, вантажів та іншого майна в міждержавному пункті пропуску для автомобільного сполучення "Майдан-Копищанський" (додається), яка зареєстрована в Головному управлінні юстиції у Житомирській області 13 жовтня 2008 за N 59/862.

1.4. Викласти Схему міжнародного автомобільного пункту пропуску "Виступовичі", яка є додатком до Технологічної схеми пропуску через Державний кордон України осіб, транспортних засобів, вантажів та іншого майна в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення "Виступовичі" в новій редакції (Додаток 1).

2. Заступнику начальника головного відділу охорони державного кордону - начальнику відділу організації оперативно-службової діяльності Житомирського прикордонного загону та начальнику відділу організації митного контролю Житомирської митниці забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Головного управління юстиції у Житомирській області.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника начальника Житомирського прикордонного загону - головного відділу охорони державного кордону підполковника Беркуту В. Ю. та заступників начальника Житомирської митниці Рабошука В. А. та Кондратюка А. А., відповідно до розподілу обов'язків.

Опрос