Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и дополнений в Технологические схемы пропуска через государственную границу лиц, транспортных средств, грузов и другого имущества в пунктах пропуска для автомобильного сообщения "Виступовичі", "Вільча", "Майдан-Копищанський"

Таможня, Пограничный отряд
Приказ от 18.05.2009 № 428/189

Про внесення змін та доповнень до Технологічних схем пропуску через державний кордон осіб, транспортних засобів, вантажів та іншого майна в пунктах пропуску для автомобільного сполучення "Виступовичі", "Вільча", "Майдан-Копищанський"

Наказ Житомирського прикордонного загону,
Житомирської митниці
від 18 травня 2009 року N 428/189

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Житомирській області
22 липня 2009 р. за N 55/962

В зв'язку із втратою чинності додатка 2 до Порядку справляння єдиного збору у пунктах пропуску через державний кордон, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2002 N 1569, відповідно до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 9 липня 2008 N 636 та у зв'язку із введенням у дію вагового комплексу, що належить Службі міжнародних автомобільних перевезень у міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення "Виступовичі", наказуємо:

1. Затвердити Зміни до технологічних схем, затверджених спільним наказом Житомирського прикордонного загону та Житомирської митниці від 18 вересня 2008 N 876/401, зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Житомирській області 13 жовтня 2008 за N 57/860:

1.1. Технологічної схеми пропуску через Державний кордон України осіб, транспортних засобів, вантажів та іншого майна в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення "Виступовичі" (додається), яка зареєстрована в Головному управлінні юстиції у Житомирській області 13 жовтня 2008 за N 57/860.

1.2. Технологічної схеми пропуску через Державний кордон України осіб, транспортних засобів, вантажів та іншого майна в міждержавному пункті пропуску для автомобільного сполучення "Вільча" (додається), яка зареєстрована в Головному управлінні юстиції у Житомирській області 13 жовтня 2008 за N 58/861.

1.3. Технологічної схеми пропуску через Державний кордон України осіб, транспортних засобів, вантажів та іншого майна в міждержавному пункті пропуску для автомобільного сполучення "Майдан-Копищанський" (додається), яка зареєстрована в Головному управлінні юстиції у Житомирській області 13 жовтня 2008 за N 59/862.

1.4. Викласти Схему міжнародного автомобільного пункту пропуску "Виступовичі", яка є додатком до Технологічної схеми пропуску через Державний кордон України осіб, транспортних засобів, вантажів та іншого майна в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення "Виступовичі" в новій редакції (Додаток 1).

2. Заступнику начальника головного відділу охорони державного кордону - начальнику відділу організації оперативно-службової діяльності Житомирського прикордонного загону та начальнику відділу організації митного контролю Житомирської митниці забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Головного управління юстиції у Житомирській області.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника начальника Житомирського прикордонного загону - головного відділу охорони державного кордону підполковника Беркуту В. Ю. та заступників начальника Житомирської митниці Рабошука В. А. та Кондратюка А. А., відповідно до розподілу обов'язків.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос