Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О согласовании мер по минимизации негативных последствий мирового финансового кризиса на экономическое и социальное состояние города Житомира

Исполком городского совета
Решение от 26.03.2009 № 189

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 26.03.2009 р. N 189

Про погодження заходів з мінімізації негативних наслідків світової фінансової кризи на економічний і соціальний стан міста Житомира

На виконання Указу Президента України від 24.10.2008 року N 965/2008 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20.10.2008 року "Про невідкладні заходи з посилення фінансово-бюджетної дисципліни та мінімізації негативного впливу світової фінансової кризи на економіку України", з метою стабілізації економічного та соціального стану в місті Житомирі, подальшого вдосконалення дієвого механізму співпраці органів місцевого самоврядування з підприємницькими структурами, підприємствами, установами та організаціями міста, відповідно до ст. 27 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Погодити заходи з мінімізації негативних наслідків світової фінансової кризи на економічний і соціальний стан міста Житомира згідно з додатком та запропонувати міській раді їх прийняти.

2. Департаменту економічного розвитку міської ради (директор Астахова О. М.) про хід виконання даного рішення проінформувати міськвиконком у жовтні 2009 року.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови Гундича І. П., Заінчковського І. А., Кругляка Е. Б., Старинця О. І. та секретаря міської ради Каленського А. З.

Опрос