Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на изготовление мемориальной доски Стецюку А. М. и установку на фасаде дома N 7 по ул. Подольской

Исполком городского совета
Решение от 14.08.2008 № 567

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 14.08.2008 р. N 567

Про надання дозволу на виготовлення меморіальної дошки Стецюку О. М. та встановлення на фасаді будинку N 7 по вул. Подільській

Розглянувши клопотання Київської організації Національної спілки композиторів України, Правління Житомирського обласного відділення Національної всеукраїнської музичної спілки про надання дозволу на виготовлення меморіальної дошки та встановлення на фасаді будинку N 7 по вул. Подільській Заслуженому діячу мистецтв України Стецюку О. М., творчий шлях якого є вагомим внеском у розвиток сучасної музичної культури, відповідно до Законів України "Про основи містобудування", "Про архітектурну діяльність", "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Дозволити Правлінню Житомирського обласного відділення Національної всеукраїнської музичної спілки виготовити та встановити меморіальну дошку у вересні 2008 року на фасаді будинку N 7 по вул. Подільській Стецюку Олександру Михайловичу Заслуженому діячу мистецтв України.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос