Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о комиссии по установлению пенсий за особые заслуги перед Украиной при областной государственной администрации в новой редакции и внесении изменений в состав вышеупомянутой комиссии

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 11.03.2008 № 83
Утратил силу

Про затвердження Положення про комісію з встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною при обласній державній адміністрації у новій редакції та внесення змін до складу вищезазначеної комісії

Розпорядження Житомирської обласної державної адміністрації
від 11 березня 2008 року N 83

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Житомирській області
26 березня 2008 р. за N 12/815

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Житомирської обласної державної адміністрації
 від 4 липня 2013 року N 215)

Відповідно до Закону України "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною" (із змінами та доповненнями) та постанови Кабінету Міністрів України від 20.10.2000 N 1578 "Питання Комісії з встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною при Кабінеті Міністрів України" (із змінами та доповненнями):

1. Затвердити Положення про комісію з встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною при обласній державній адміністрації у новій редакції (додається).

2. У зв'язку із змінами у складі керівництва обласного військового комісаріату внести такі зміни до складу комісії з встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною при обласній державній адміністрації, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 23.02.2006 N 65 "Про затвердження нового складу комісії з встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною та внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 25.08.2004. N 249":

Опрос