Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке составления, утверждения и контроля выполнения финансовых планов предприятий, относящихся к коммунальной собственности города

Исполком городского совета
Положение, Порядок, Решение от 25.10.2007 № 826
Утратил силу

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 25.10.2007 р. N 826

Про порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів підприємств, що належать до комунальної власності міста

Із змінами і доповненнями, внесеними
 рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради
 від 26 березня 2009 року N 218

Рішення втратило чинність
(згідно з рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради
 від 8 жовтня 2009 року N 706)

З метою здійснення контролю за фінансово-господарською діяльністю комунальних підприємств Житомирської міської ради, забезпечення ефективного та раціонального використання бюджетних коштів, відповідно до статей 24, 75, 78, 89 Господарського кодексу України, статей 2, 78, 91 Бюджетного кодексу України, статей 27, 29 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити Порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів підприємств, що належать до комунальної власності міста згідно з додатком 1.

2. Утворити комісію з питань контролю за фінансово-господарською діяльністю комунальних підприємств міської ради та затвердити її склад згідно з додатком 2.

3. Затвердити Положення про комісію з питань контролю за фінансово-господарською діяльністю комунальних підприємств міської ради згідно з додатком 3.

4. Директорам департаментів, начальникам управлінь та відділів міської ради довести до відому комунальних підприємств, які належать до сфери їх управління, Порядок складання, затвердження та контролю фінансових планів підприємств, що належать до комунальної власності міста.

Опрос