Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании и утверждении границ временной зоны таможенного контроля на складе временного хранения закрытого типа

Таможня
Приказ от 09.10.2007 № 415

Про створення та затвердження меж тимчасової зони митного контролю на складі тимчасового зберігання закритого типу

Наказ Житомирської митниці
від 9 жовтня 2007 року N 415

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Житомирській області
16 жовтня 2007 р. за N 59/788

Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.2002 року N 1947 "Про затвердження Порядку створення зон митного контролю та їх функціонування і Порядку надання дозволу на розміщення у зонах митного контролю споруд та об'єктів інфраструктури, що належать іншим, ніж митні, органам державної влади, які здійснюють контроль під час переміщення товарів через митний кордон України" НАКАЗУЮ:

1. Створити та затвердити межі тимчасової зони митного контролю в межах відкритого майданчика на складі тимчасового зберігання закритого типу ВАТ "Бердичівська фабрика одежі", за адресою: Житомирська область, м. Бердичів, площа Соборна, 1/2 (додається).

В зоні митного контролю встановлюються та діють правила доступу, переміщення, розміщення громадян, транспортних засобів, вантажів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.2002 року N 1947 "Про затвердження Порядку створення зон митного контролю та їх функціонування і Порядку надання дозволу на розміщення у зонах митного контролю споруд та об'єктів інфраструктури, що належать іншим, ніж митні, органам державної влади, які здійснюють контроль під час переміщення товарів через митний кордон України".

2. Начальнику юридичного відділу (Борчук В. В.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Головного управління юстиції у Житомирській області.

3. Головному інспектору зв'язків з громадськістю (Синицький М. Й.) забезпечити висвітлення наказу в регіональних засобах масової інформації після його державної реєстрації.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос