Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании и утверждении границ временной зоны таможенного контроля на складе временного хранения закрытого типа

Таможня
Приказ от 25.09.2007 № 389
Утратил силу

Про створення та затвердження меж тимчасової зони митного контролю на складі тимчасового зберігання закритого типу

Наказ Житомирської митниці
від 25 вересня 2007 року N 389

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Житомирській області
28 вересня 2007 р. за N 55/784

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Житомирської митниці
 від 9 вересня 2008 року N 390)

Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.2002 року N 1947 "Про затвердження Порядку створення зон митного контролю та їх функціонування і Порядку надання дозволу на розміщення у зонах митного контролю споруд та об'єктів інфраструктури, що належать іншим, ніж митні, органам державної влади, які здійснюють контроль під час переміщення товарів через митний кордон України" НАКАЗУЮ:

1. Створити та затвердити межі тимчасової зони митного контролю на складі тимчасового зберігання закритого типу ТОВ "Возвягель" за адресою: Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. Ковпака, 2 (додається).

В зоні митного контролю встановлюються та діють правила доступу, переміщення, розміщення громадян, транспортних засобів, вантажів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.2002 року N 1947 "Про затвердження Порядку створення зон митного контролю та їх функціонування і Порядку надання дозволу на розміщення у зонах митного контролю споруд та об'єктів інфраструктури, що належать іншим, ніж митні, органам державної влади, які здійснюють контроль під час переміщення товарів через митний кордон України".

2. Начальнику юридичного відділу (Борчук В. В.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Головного управління юстиції у Житомирській області.

3. Головному інспектору зв'язків з громадськістю (Синицький М. Й.) забезпечити висвітлення наказу в регіональних засобах масової інформації після його державної реєстрації.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос