Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Инструкции об установлении и осуществлении контроля за соблюдением режима в пункте пропуска через государственную границу Украины для автомобильного сообщения "Вильча"

Пограничный отряд
Приказ, Инструкция от 25.12.2005 № 857
Утратил силу

Про затвердження Інструкції про встановлення та здійснення контролю за дотриманням режиму в пункті пропуску через державний кордон України для автомобільного сполучення "Вільча"

Наказ Житомирського прикордонного загону
від 25 грудня 2005 року N 857

Зареєстровано в Житомирському обласному управлінні юстиції
16 березня 2006 р. за N 13/675

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Житомирського прикордонного загону
 від 16 грудня 2011 року N 953)

Відповідно до пункту 2 ст. 10 Положення про орган охорони державного кордону Державної прикордонної служби України, затвердженого наказом від 15.02.2005 року N 116, пункту 13 ст. 19 розділу 4 Закону України "Про Державну прикордонну службу України", підпункту 1 пункту 3 Порядку здійснення координації діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з питань додержання режимів на державному кордоні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 1999 року N 48, а також пункту 27 Положення про пункти пропуску через державний кордон, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.08.2000 року N 1203, та з метою підтримання належного режиму в пунктах пропуску через державний кордон України, розташованих на ділянці Житомирського прикордонного загону, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Інструкцію про встановлення та здійснення контролю за дотриманням режиму в пункті пропуску через державний кордон України для автомобільного сполучення "Вільча" (додається).

2. Інструкцію про встановлення та здійснення контролю за дотриманням режиму в пункті пропуску через державний кордон України для автомобільного сполучення "Вільча" вивчити з інспекторським складом підрозділів прикордонного контролю, ознайомити керівників контрольних органів, підприємств, установ і організацій, що здійснюють діяльність в пунктах пропуску на ділянці загону та висвітлити в засобах масової інформації.

3. Начальникам відділень прикордонного контролю вжити комплекс організаційних і практичних, заходів для організації виконання Інструкції та керуватися нею в оперативно-службовій діяльності.

4. Наказ довести до заінтересованих осіб.

 

Опрос