Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Программу поддержки коммунально-эксплуатационного, автотранспортного хозяйства облгосадминистрации и сохранения здания областного совета и облгосадминистрации как памятника архитектуры на 2015 год

Областной совет народных депутатов
Решение от 27.08.2015 № 1304

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Двадцять третя сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27.08.2015 р. N 1304

Про внесення змін до Програми підтримки комунально-експлуатаційного, автотранспортного господарства облдержадміністрації та збереження будинку обласної ради і облдержадміністрації як пам'ятки архітектури на 2015 рік

Відповідно до пункту 16 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та у зв'язку з необхідністю внесення змін обласна рада вирішила:

1. Внести зміни до Програми підтримки комунально-експлуатаційного, автотранспортного господарства облдержадміністрації та збереження будинку обласної ради і облдержадміністрації як пам'ятки архітектури на 2015 рік, затвердженої рішенням обласної ради 06.03.2015 N 1216, виклавши додаток у новій редакції (додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови обласної ради Поповича М. А. і заступника голови обласної державної адміністрації Рівіса М. М.

Опрос