Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предоставлении охотничьих угодий в пользование общественной организации "Берегівське районне товариство мисливців та рибалок"

Областной совет народных депутатов
Перечень, Решение от 13.03.2014 № 988
редакция действует с 14.06.2016

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Вісімнадцята сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 13.03.2014 р. N 988

Про надання мисливських угідь у користування громадській організації "Берегівське районне товариство мисливців та рибалок"

Із змінами і доповненнями, внесеними
 рішенням Закарпатської обласної ради
 від 14 червня 2016 року N 309

Відповідно до статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 22 Закону України "Про мисливське господарство та полювання" обласна рада вирішила:

1. Надати у користування терміном на 15 років мисливські угіддя громадській організації "Берегівське районне товариство мисливців та рибалок" згідно з додатком при умові працевлаштування на постійній основі єгерської служби.

2. Закарпатському обласному управлінню лісового та мисливського господарства укласти із громадською організацією "Берегівське районне товариство мисливців та рибалок" договір про умови ведення мисливського господарства.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови обласної державної адміністрації і постійну комісію обласної ради з питань екології та використання природних ресурсів (Цірик М. М.).

Опрос