Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Региональную программу развития и обеспечения безопасности дорожного движения в населенных пунктах, на автодорогах и железнодорожных переездах области на 2009 - 2012 годы

Областной совет народных депутатов
Решение от 08.06.2012 № 477

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Десята сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 08.06.2012 р. N 477

Про внесення змін до Регіональної програми розвитку та забезпечення безпеки дорожнього руху в населених пунктах, на автошляхах та залізничних переїздах області на 2009 - 2012 роки

Відповідно до статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України від 30 червня 1993 року N 3353-XII "Про дорожній рух", рішення колегії обласної державної адміністрації від 24 листопада 2011 року "Про безпеку дорожнього руху на автомобільних шляхах області", з метою забезпечення безпеки дорожнього руху та попередження аварійності у вечірній та нічний період доби на автомобільних шляхах області, обласна рада вирішила:

1. Внести зміни до Регіональної програми розвитку та забезпечення безпеки дорожнього руху в населених пунктах, на автошляхах та залізничних переїздах області на 2009 - 2012 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 8 жовтня 2008 року N 666, виклавши розділи програми "Поліпшення стану вулично-шляхової мережі області, удосконалення організації дорожнього руху", "Підвищення ефективності роботи з контролю за дорожнім рухом", "Фінансове обґрунтування необхідних видатків для реалізації Програми" та додаток до зазначеної програми у новій редакції (додаються).

2. Службі автомобільних доріг у Закарпатській області (Маркович В. О.), ДП "Закарпатський облавтодор" (Горба І. Д.) спільно з Управлінням державної автомобільної інспекції УМВС України в Закарпатській області (Бойчук М. М.), органами місцевого самоврядування здійснити аналіз аварійності, визначити місця концентрації дорожньо-транспортних пригод та розробити додаткові заходи щодо усунення аварійно-небезпечних ділянок на автошляхах області.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Бушка І. І. та постійну комісію обласної ради з питань законності та правопорядку (Ігнатко В. С.).

Опрос