Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Программе комплексного использования водных ресурсов Закарпатской области

Областной совет народных депутатов
Программа, Решение от 25.02.2011 № 161

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Третя сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 25.02.2011 р. N 161

Про Програму комплексного використання водних ресурсів Закарпатської області

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою раціонального використання водних ресурсів області обласна рада вирішила:

1. Затвердити Програму комплексного використання водних ресурсів Закарпатської області (далі - Програма), що додається.

2. Координацію усього комплексу організаційно-технічних заходів із розробки Схеми комплексного використання водних ресурсів річок області та пов'язаних із Програмою проектів нормативних, розпорядчих актів, пошуку інвесторів для будівництва об'єктів комплексного водокористування на території області і супроводу інвестиційних проектів від погодження розміщення об'єктів до отримання дозволів на будівництво покласти на ТОВ "Закарпатське обласне агентство із залучення інвестицій та господарського розвитку територій".

3. Закарпатському інвестиційному агентству створити робочу групу для виконання заходів першого етапу Програми, залучити галузеві служби, управління та науково-дослідні, проектні установи.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос