Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении и введении в действие Технологической схемы

Таможня
Приказ от 20.10.2010 № 870

ЧОПСЬКА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 20.10.2010 р. N 870

Про затвердження та введення в дію Технологічної схеми

З метою організації виконання нормативно-правових актів з митної справи щодо порядку здійснення митного контролю та оформлення автомобільних транспортних засобів, товарів та інших предметів, а також визначення послідовності дій працівників митниці під час здійснення митного контролю, взаємодії з працівниками суміжних служб наказую:

1. Затвердити та ввести в дію з 22.10.2010 Тимчасову Технологію пропуску через державний кордон України осіб, транспортних засобів, товарів та предметів у міжнародному вантажно-пасажирському пункті пропуску "Малий Березний - Убля" для автомобільного сполучення на кордоні з Словацькою Республікою (далі - Тимчасова Технологія).

2. Начальникові митного поста "Ужгород" ознайомити особовий склад підрозділів митного оформлення з даною Тимчасовою Технологією, а також забезпечити її впровадження та контроль за дотриманням її положень.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника митниці за напрямом діяльності.

 

Т. в. о. начальника митниці 

А. І. Ліпинський 

 

Тимчасова Технологія
пропуску через державний кордон України осіб, транспортних засобів, товарів та предметів у міжнародному вантажно-пасажирському пункті пропуску "Малий Березний - Убля" для автомобільного сполучення на кордоні з Словацькою Республікою

Опрос