Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Перечня товаров группы "риска" и "прикрытия", таможенное оформление которых осуществляется с применением мер особого порядка таможенного оформления

Таможня
Перечень, Приказ от 31.07.2009 № 484
Утратил силу

ЧОПСЬКА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 31.07.2009 р. N 484

Про затвердження Переліку товарів групи "ризику" та "прикриття", митне оформлення яких здійснюється із застосуванням заходів особливого порядку митного оформлення

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Чопської митниці
 від 8 квітня 2010 року N 262)

У зв'язку з набранням чинності Законом України від 17.12.2008 N 676-VI "Про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф України", на виконання вимог доповідної записки Голові Державної митної служби України від 20.01.2009 N 38/1-30, з метою забезпечення контролю за базою оподаткування товарів, що імпортуються в Україну, декларуванням їх не за своїм найменуванням або невідповідним кодом товару згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності, наказую:

1. Затвердити Перелік товарів групи "ризику" та "прикриття", митне оформлення яких в режимі "імпорт" (випуск у вільний обіг) здійснюється за умови посиленого контролю за класифікацією для цілей тарифного та нетарифного регулювання із застосуванням заходів особливого порядку митного оформлення (додається).

2. Начальнику відділу інформаційної роботи та митної статистики забезпечити внесення змін в довідники ПІК "Інспектор-2006" щодо товарів групи "ризику" та "прикриття".

3. Вважати таким, що втратив чинність, наказ Чопської митниці від 24.01.2009 N 44 "Про затвердження Переліку товарів групи "ризику" та "прикриття", митне оформлення яких здійснюється із застосуванням заходів особливого порядку митного оформлення".

Опрос