Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обращении к Кабинету Министров Украины относительно внесения в Верховную Раду Украины проекта Закона Украины "О внесении изменений в Закон Украины "О специальной экономической зоне "Закарпатье"

Областной совет народных депутатов
Решение от 20.06.2003 № 196

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьома сесія IV скликання

РІШЕННЯ

від 20.06.2003 р. N 196

Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо внесення у Верховну Раду України проекту Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про спеціальну економічну зону "Закарпаття"

Відповідно до ст. 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 5 та 6 Закону України "Про загальні засади створення і функціонування спеціальних (вільних) економічних зон", з метою залучення інвестицій в економіку області, підвищення ефективності діяльності органу господарського розвитку та суб'єктів підприємницької діяльності на території СЕЗ "Закарпаття", з огляду на проблемність забезпечення трудовими ресурсами підприємств у районі м. Чоп, проведене розпаювання території площею 372,25 га та необхідність нового підходу до розподілу точкових територій, наближення їх до депресивних районів, сіл, міст, селищ області із несприятливими соціально-економічними та екологічними умовами обласна рада вирішила:

1. Просити Кабінет Міністрів України внести на розгляд Верховної Ради України проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про спеціальну економічну зону "Закарпаття" (законопроект та техніко-економічне обгрунтування зміни карти території спеціальної економічної зони "Закарпаття" додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови облдержадміністрації Овсянікова О. Г. і постійні комісії обласної ради з питань: розвитку продуктивних сил та виробничої інфраструктури (Кріль І. І.), транскордонного співробітництва (Федикович І. П.).

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос